Edukacyjne prezenty dla dzieci do 100 zł, które łączą zabawę z edukacją finansową i ekonomiczną.

Edukacyjne prezenty dla dzieci do 100 zł, które łączą zabawę z edukacją finansową i ekonomiczną.

Edukacyjne prezenty dla dzieci mogą być ciekawą alternatywą dla typowych zabawek lub ich uzupełnieniem. Do poniższego zestawienia wybrałem jedynie te produkty, które łączą zabawę ze światem pieniądza. Wszystkie zapewniają świetną rozrywkę nie tylko dla dziecka, ale i dla całej rodziny. 

Zestawienie nie zawiera książek o edukacji finansowej dzieci i młodzieży. Te możesz sprawdzić tutaj:

Jeżeli zdecydujesz się na zakup prezentu klikając w podany poniżej link, ja otrzymam za to niewielką prowizję. 

A teraz zerknij proszę na zestawienie:

Monopoly Junior

 

Monopoly Junior to klasyczna gra ekonomiczna. Wersja z sympatycznymi bohaterami zachęci do nauki liczenia poprzez zabawę. Zadaniem graczy jest kupowanie i zabudowywanie miast oraz zarabianie na nich jak największej ilości pieniędzy.

Wersja Junior posiada pionki i ilustracje ze zwierzątkami oraz pojazdami.

 

Link do sklepu: Monopoly Junior

Inne planszówki ekonomiczne opisywałem TUTAJ. <<<<<<

Fisher-Price Edukacyjna Świnka Skarbonka

Dzieci wrzucając kolorowe monety do skarbonki i otwierając drzwiczki, by na nowo je wysypać, słyszą wesołe piosenki, dźwięki i wypowiedzi wprowadzając w świat cyfr, liczenia, przeciwieństw i nie tylko.

 

 

 

Link do sklepu: Fisher-Price Edukacyjna Świnka Skarbonka

Stragan Supermarket

Stragan to edukacyjna zabawka, która wciągnie dzieci w odgrywanie ról kupujących i sprzedawców. Właściciel straganu wyposażony jest w kasę z otwieraną kasetką na pieniądze, czytnik do skanowania towaru, produkty na sprzedaż: owoce, warzywa, napoje, słodycze i wiele innych. Dla klienta przewidziano koszyk na zakupy.

 

 

 

 

Link do sklepu: Stragan Supermarket

Bankomat skarbonka

Skarbonka w kształcie bankomatu z kartą bankomatową i blokadą na PIN. Z zabawki korzysta się podobnie jak w przypadku prawdziwego bankomatu.  Należy włożyć kartę, wstukać PIN i wybrać, operację którą chcemy wykonać.  Ta niezwykła skarbonka pozwoli również kontrolować swoje oszczędności, urządzenie na bieżąco będzie pokazywać stan konta, a także wyświetlać informacje, ile czasu i środków jeszcze brakuje do uzyskania pożądanej kwoty oszczędności. Skarbonka nalicza nominały w PLN (polskie monety).

Link do sklepu: Bankomat skarbonka

 

 

Supermarket

Supermarket z wózkiem jest zestawem dla każdego malucha, który lubi bawić się w sklep. Składa się z profesjonalnego i kompleksowo wyposażonego stanowiska dla kasjera, przy którym znajduje się kasa z pieniędzmi, waga i czytnik. W zestawie znajdują się półeczki do eksponowania towarów na sprzedaż oraz wózek.

 

 

 

Link do sklepu: Supermarket

Skarbonka Sejf

Wytrzymała skarbonka / sejf na drobne przedmioty naszej pociechy. Pozwoli bezpiecznie przechowywać drobiazgi, takie jak monety i kieszonkowe. Sejf posiada klasyczny zamek na pokrętło (kod podany na spodzie), z dodatkowym zamkiem na kluczyk. Wykonany z solidnego i wysokiej jakości aluminium, co zapewni długie i bezproblemowe użytkowanie. Spraw swojemu dziecku miłą niespodziankę, kupując mu oryginalną skarbonkę zachęcisz je do oszczędzania.

 

 

 

 

Link do sklepu: Skarbonka Sejf

Kasa fiskalna

Zawiera wszystkie elementy prawdziwej kasy: – kalkulator – kasetkę na pieniądze – czytnik kodów kreskowych (skaner kodów) – imitację terminalu – wagę – działający mikrofon! Kasa wydaje 7 realistycznych dźwięków kasowych. Dodatkowo ma 10 gotowych podkategorii na kasie, m. in.: mięso, owoce morza, owoce, pieczywo, lekarstwa, nabiał, napoje, warzywa, chemia domowa, artykuły dla zwierząt. Napisy na kasie są w języku angielskim, ale czytelne obrazki ułatwią zabawę z nią.

 

Link do sklepu: Kasa fiskalna

 

Jeżeli chcesz być na bieżąco z powiadomieniami o nowych wpisach lub odcinkach podcastu oraz odebrać darmowego ebooka – o tym, jak wprowadzić nastolatka w meandry domowego budżetu, zachęcam Cię do zapisania się na mój newsletter i dołączenia do grupy rodziców, którzy aktywnie włączają swoje dzieci w świat pieniędzy, ekonomii i przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Close Menu