FinansoweInfo.pl – cotygodniowy newsletter dla prowadzących budżet domowy

FinansoweInfo.pl – cotygodniowy newsletter dla prowadzących budżet domowy

Wielu dorosłych mówi tak: chciałabym/chciałbym uczyć swoje dzieci finansów, ale sama/sam nie wiem o nich zbyt dużo. To znaczy prowadzę budżet, płacę rachunki, zarabiam, ale nie wiem co czytać, gdzie szukać istotnych informacji itp.

Jest sporo portali finansowych – bankier, forsal, money, cashless, alebank, itd. Codziennie serwisy te publikują artykuły… od sasa do lasa. Co prawda są w nich różne kategorie, ale przyznam, że wciąż brakuje mi serwisu, który dotyka tylko i wyłącznie tematów blisko związanych z moimi poszczególnymi kategoriami budżetowymi, w podziale na wpływy, wydatki, oszczędności.

Postanowiłem coś z tym zrobić.

Skoro i tak na bieżąco czytam codziennie różne finansowe newsy, to dla chętnych, wyłapuję i wybieram tylko te, które są istotne dla budżetu przeciętnego Kowalskiego (np. to, że inflacja w Niemczech urosła do 2,5% dla ekonomistów może być ważne, ale nie dla mnie. Dla mnie istotne jest, że w Polsce rośnie inflacja, a najbardziej drożeją produkty X,Y,Z). Dzięki takim informacjom mogę odpowiednio zareagować. Wiem, co ma lub może mieć wpływ na moje finanse.  

Stworzyłem więc newsletter FinansoweInfo.pl. Raz w tygodniu, w niedzielę o godz. 18.15 wysyłam maile z najważniejszymi newsami, istotnymi dla domowego budżetu. 

Jeżeli więc:
 
🔵 prowadzisz budżet domowy,
🔵 szukasz informacji, które dotykają twoich pieniędzy najbardziej,
🔵 potrzebujesz aktualnych news’ów finansowych skrojonych pod konkretne kategorie budżetowe, po to, by podejmować jeszcze lepsze decyzje finansowe,
🔵 chcesz oszczędzić czas,
🔵 lubisz konkretne i zwięzłe wiadomości,
🔵 jesteś otwarty na edukację finansową
 
To zapisz się koniecznie.

Zresztą… zobacz jak wyglądał pierwszy, premierowy mail: TUTAJ

Zapraszam. Wejdź na stronę FinansoweInfo.pl i zapisz się.

Dodaj komentarz

Close Menu