Sto Monet #12. Kariera w stolicy. Studia, pierwsza praca i życie w Warszawie. Czy warto tu przyjechać, by rozwinąć skrzydła?

Sto Monet #12. Kariera w stolicy. Studia, pierwsza praca i życie w Warszawie. Czy warto tu przyjechać, by rozwinąć skrzydła?

Dzisiejszy odcinek jest wręcz obowiązkowy dla wszystkich młodych osób, które kończąc szkołę średnią zastanawiają się nad wyborem studiów i rozważają wyjazd do większego miasta.

Gościem odcinka jest Michał Pawłowski – CEO Fundacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Michał przyjechał do Warszawy tuż po ukończeniu szkoły średniej, rozpoczynając w stolicy swoją karierę zawodową, jednocześnie kontynuując działania w fundacji. Jest osobą niezwykle aktywną, przedsiębiorczą i dzieli się swoimi przemyśleniami i doświadczeniem po ponad 3 latach spędzonych w stolicy.

Kariera w stolicy

Wspólnie z Michałem zastanawiamy się czy trzeba przyjeżdżać do Warszawy, by rozwinąć swoją karierę?

W rozmowie poruszamy m.in. takie tematy jak:
• proces podejmowania decyzji o wyjeździe do Warszawy – na co zwrócić uwagę,
• czy Warszawa jest dla wszystkich,
• negatywne strony pobytu w stolicy,
• jakie możliwości daje Warszawa,
• jak wygląda praca w korporacjach,
• moje przemyślenia o życiu i pracy w stolicy po 13-latach.

Serdecznie zapraszam do wysłuchania.

Listen to „Sto Monet #12. Kariera w stolicy. Studia, pierwsza praca i życie w Warszawie. Czy warto tu przyjechać, by rozwinąć skrzydła?” on Spreaker.

Skąd pobrać podcast?

Podcast dostępny jest m.in tutaj:

iTunes – dla użytkowników iPhone’ów i iPad’ów,
Spreaker
You Tube – zapraszam do subskrybowania kanału.
Spotify

Na koniec zachęcam do zapisania się na mój newsletter i odbioru darmowego ebooka, o tym jak zaangażować dziecko w nasz dorosły, domowy budżet.

Dodaj komentarz

Close Menu