Współpraca

Zróbmy wspólnie coś dobrego na rzecz edukacji finansowej dzieci i młodzieży. Coś małego lub coś wielkiego. By wreszcie rozmowy o pieniądzach zagościły w polskich domach, a wiedza i zdrowe nawyki finansowe budowane od najmłodszych lat stały się fundamentem owocnego życia naszych dzieci. 

Pełen determinacji i chęci zaangażowania, czekam na Twoje pomysły i propozycje współpracy pod tym adresem: blog@stomonet.pl

Moje dotychczasowe współprace lub wystąpienia:

bakcyl

Wolontariusz projektu Bakcyl

Jako wolontariusz projektu "Bakcyl" regularnie odwiedzam szkoły podstawowe oraz licea, by przekazywać młodzieży podstawową wiedzę z zakresu finansów i ekonomii.

union

Uczestnik akcji "Z dzieckiem o pieniądzach" Union Investment TFI S.A.

Miałem okazję i przyjemność napisać 12 artykułów dotyczących edukacji finansowej najmłodszych w ramach akcji organizowanej przez Union Investment TFI S.A. "Z dzieckiem o pieniądzach".

radio

Gość "Strefy rodzica" w Polskim Radiu Dzieciom

Miałem przyjemność wystąpić dwukrotnie w Polskim Radiu Dzieciom, rozmawiając m.in. o oszczędzaniu, kieszonkowym oraz budżecie domowym w kontekście edukacji finansowej dzieci.

PREF_logo

Uczestnik seminarium "Edukacja finansowa dla każdego 2017"

Miałem zaszczyt wystąpić w roli panelisty na seminarium organizowanym przez Partnerstwo na Rzecz Edukacji Finansowej w grudniu 2017 r.

Close Menu