Współpraca

Zróbmy wspólnie coś dobrego na rzecz edukacji finansowej dzieci i młodzieży. Coś małego lub coś wielkiego. By wreszcie rozmowy o pieniądzach zagościły w polskich domach, a wiedza i zdrowe nawyki finansowe budowane od najmłodszych lat stały się fundamentem owocnego życia naszych dzieci. 

Pełen determinacji i chęci zaangażowania, czekam na Twoje pomysły i propozycje współpracy pod tym adresem: blog@stomonet.pl

Moje dotychczasowe współprace lub wystąpienia:

Współautor projektu "Misja Samodzieloność" Banku BNP Paribas

Prowadzący warsztat dla dzieci i rodziców a także podcastu z udziałem m.in. Grzegorza Kasdepke.

Wolontariusz projektu Bakcyl

Jako wolontariusz projektu "Bakcyl" regularnie odwiedzam szkoły podstawowe oraz licea, by przekazywać młodzieży podstawową wiedzę z zakresu finansów i ekonomii.

Wykład dla rodziców

Miałem przyjemność wystąpić przed rodzicami dzieci, które brały udział w XXIII edycji zajęć organizowanych przez Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy. W auli Szkoły Głównej Handlowej prowadziłem wykład oraz dyskusję na temat: "Jak rozmawiać z dziećmi o pieniądzach?"

Uczestnik debaty podczas Kongresu Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości 2019

Miałem zaszczyt wystąpić w roli prelegenta podczas Kongresu Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości 2019, w debacie na temat wyzwań edukacji finansowej i przedsiębiorczości ze szczególnym uwzględnieniem szkolnictwa obowiązkowego

Uczestnik akcji "Z dzieckiem o pieniądzach" Generali Investments TFI S.A.

Miałem okazję i przyjemność napisać 12 artykułów dotyczących edukacji finansowej najmłodszych w ramach akcji organizowanej przez Generali Investments TFI S.A. "Z dzieckiem o pieniądzach".

Gość "Strefy rodzica" w Polskim Radiu Dzieciom

Miałem przyjemność wystąpić dwukrotnie w Polskim Radiu Dzieciom, rozmawiając m.in. o oszczędzaniu, kieszonkowym oraz budżecie domowym w kontekście edukacji finansowej dzieci.

Regularny gość w radiowej "Czwórce"

Mam przyjemność co jakiś czas wypowiadać się na tematy finansowe w programie "Pierwsze słyszę".

Uczestnik seminarium "Edukacja finansowa dla każdego 2017"

Miałem zaszczyt wystąpić w roli panelisty na seminarium organizowanym przez Partnerstwo na Rzecz Edukacji Finansowej w grudniu 2017 r.

Close Menu